Kliendid ja tulemused

Jutte kuulates kodulehe ehitajatest, siis minu arust on teil selles osas ikka VÄGA kõva tase.

Ma teie puhul olen mõelnud koguaeg seda, et mind hämmastab ikkagi see, et kõik keerukad süsteemid saame tööle nii nagu vaja. Kuna mu tuttavatel on paljudel kodulehed ja nende jutte kuulates nende kodulehe ehitajatest, siis minu arust on teil selles osas ikka VÄGA kõva tase. Oleme saanud lahenduse ka väga keerukatele süsteemidele – ja seda väga hea hinnaga.

Raiko Prosa
Mööbliait

24 000 külastust kuus ja tellimiskeskusest 1500-2000 tellimust nädalas.

Oleme juba üle 24 aasta Eesti turul müünud autovaruosi ning pakkunud autohoolduse ja
-remondi teenust.

Meie töös on täna nii kodulehel kui ka püsiklientidele suunatud tellimiskeskusel väga oluline osa. Ligikaudu pool kogu meie hulgimüüki sooritatakse läbi tellimiskeskuse ning seetõttu ei saa me teha järeleandmisi selle töökindluses ega kliendisõbralikkuses.

Sellest tulenevalt oli ka väga oluline leida hea partner, kes lisaks sobiliku töökeskonna väljatöötamisele suudab hiljem ka pakkuda operatiivset tuge. Art Media Agency on täitnud need meie ootused.

Tänase päeva seisuga on meil loogilise ülesehitusega ning lihtsalt hallatav koduleht, mida külastab keskmiselt 24 000 inimest kuus ning tellimiskeskus, läbi mille tehakse keskmiselt 1500-2000 tellimust nädalas. Oleme oma partneriga, Art Media Agency’ga, väga rahul ning loodame, et meie koostöö jätkub veel pikka aega.

Jüri Sõerd - Juhatuse liige
Forss

Põhjaliku kirjaliku analüüsi tulemusena oli tema ainus soovitus Art Media.

Kui aastal 2010 saime aru, et senine koduleht enam ei tööta, palusin meie IT-halduril selgitada välja parimad kodulehe valmistajad. Põhjaliku kirjaliku analüüsi tulemusena oli tema ainus soovitus Art Media. Tellisime endale uue kodulehe koostamise ja kuigi kvalifitseerume eriti nõudlike klientide kategooriasse, on koostöö alates esimesest hetkest sujunud parimal viisil. Professionaalne töö, operatiivne tegutsemine, kliendi vajaduste endale selgeks tegemine ja parimate praktikate pakkumine on tänaseks juba kuuendat aastat kestva koostöö märksõnad. Üllari ja tema meeskonna hea töö tulemusena oleme kodulehte tänaseks juba mitmeid kordi ka täiendanud ja tulemusega jätkuvalt rahul. Me reeglina ei tegele soovitamistega, aga Üllarit ja Art Mediat julgeme soovitada küll. Tänud abi eest, mis on aidanud kaasa meie edule ja asjaliku koostöö jätkumist!

Heli Raidve - Juhataja
Tööõigusabi

Asuvad alati kaasa mõtlema.

Laulu- ja tantsupidu on pidevalt arenev protsess, mis tipneb kümne aasta jooksul neljal korral suurte üleriigiliste pidudega Tallinnas. Iga pidu on oma aja ja oma tegijate nägu ning seetõttu on ka peo põhiline infokanal – koduleht – pidevas arengus.

Oleme väga rõõmsad koostöö üle Art Media Agency meeskonnaga, sest nad töötavad kiiresti ja efektiivselt ning on selgelt tulemusele orienteeritud. Igale arendusele eelneb põhjalik analüüs ning kogu protsessi vältel toimub selge ja kiire tagasisidestamine.

Iga laulu- ja tantsupidu sünnib väga suure ühise pingutusena. Olen väga tänulik Art Media Agency meeskonnale, kes oma erakordse pühendumisega on ka kõige kiirematel aegadel olnud usaldusväärseks ja heaks partneriks ning kelle poole on alati hea pöörduda! Nad ei ütle kunagi “ei”, vaid asuvad alati kaasa mõtlema ja tegutsema, et ühiselt parima lahendusteni jõuda!

Sten Weidebaum - Teabejuht
Laulupidu

Hindame kõrgelt koostööpartnereid, kellega jagame oma põhiväärtusi

Hindame kõrgelt koostööpartnereid, kellega jagame oma põhiväärtusi, millest koostöö puhul on olulisemad usaldusväärsus ja ausus.

Art Medial on need omadused olemas! Lisaks veel oskus kaasa mõelda ja soovitada kliendi huvidest lähtuvalt erinevaid lahendusi parima tulemuse saavutamiseks. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!

Janne Laik - Turundusjuht
Olerex

Otsisime kaua firmat, kes oleks võimeline teaostama meie lehel arendustöid.

Otsisime kaua firmat, kes oleks võimeline teaostama meie lehel arendustöid. Lõpuks oleme nad leidnud… Art Media Agency!  Art Media saab hakkama ka väga keerukate arendustöödega ja täna saame nende kohta öelda ainult kiidusõnu. Väga tublid!

Eve Obertun
Infoabi

Having cooperation across borders, stability and availability is extremely important.

When we were going to find a partner to develop our websites, it was important for us to have someone we could trust, which performed the work satisfactorily and who always kept our deadlines.

When having cooperation across borders, stability and availability is extremely important. This is something we are very pleased to say we got when we have been working with Art Media.

They perform work the way we want and on time. We would strongly recommend Art Media.

Laila Haugen - CEO
Ibox Kommunikasjon (Norra)

Art Media meeste juures olen ma leidnudki just samasuguse poweri

Veebindus on samasugune loominguline töö nagu suurelt jaolt kõik muu kaasaegne kujutav kunst! See on nagu Jennifer Lopezi tagumik… see kas meeldib või mitte! Ja kõigile ei peagi meeldima!

Mulle endale meeldib asju lahendada kiiresti, natuke keevaliselt ning eelkõige otse ja verbaalselt, jättes kõrvale pikad e-kirjavahetused. Art Media meeste juures olen ma leidnudki just samasuguse poweri, ma võin oma uue idee-mõttega ette teatamata neile büroosse sisse lennata, kogu ruumi avaruse kiiresti oma voolava mõttelennuga umbe ajada, kuid nemad on alati valmis mind ära kuulama, minuga kohe kaasa mõtlema ning kiiresti omapoolseid täiendusi lisama.

See on nagu kahe paralleelmaailma kiire ühendamine, mille tulemus on alati mõlemale poolele rahulolu tekitanud.

Urmas Makrjakov - juhataja
Tartu Arhitektuuribüroo

Hindame oma partnerfirma töötajate valmisolekut ja kannatlikkust.

Art Media Agencyt ja Eesti Muusika Infokeskust seob enam kui viie aasta pikkune väga loominguline koostöö. Hindame oma partnerfirma töötajate valmisolekut ja kannatlikkust, leidmaks parimaid lahendusi meie soovide täitmiseks, aga ka mõtteerksust selliste ideede väljapakkumisel, mille peale meie IT-võhikutena ei oska tulla.

Evi Arujärv - Juhataja
EMIK

Koostöös on sündinud positiivne sünergia.

IT-maailm on täis üllatusi ja selles paremal moel orinteerumiseks on vajalik spetsialistide abi.

Koostöös on sündinud positiivne sünergia, mille käigus oleme saanud kiirelt ellu viia vajalikke IT-lahendusi oma kodulehel.

Loodame meeldivale koostööle ka edaspidi.

Roland Anton Rand - Turundusjuht
Tondiraba jäähall

Kiidulauseid teie kohta alati!

Igor Päss - Juhataja
Ariko Reserv

Veebilahendusele pealekauba ka suure kotitäie väärt nõu.

Mulle meeldib, et Art Media meeskonnalt saab lisaks korralikule veebilahendusele pealekauba ka suure kotitäie väärt nõu.

Mario - Juhataja
Saunapoint