Klientide arvamused

Ma teie puhul olen mõelnud koguaeg seda, et mind hämmastab ikkagi see, et kõik keerukad süsteemid saame tööle nii nagu vaja. Kuna mu tuttavatel on paljudel kodulehed ja nende jutte kuulates nende kodulehe ehitajatest, siis minu arust on teil selles osas ikka VÄGA kõva tase. Oleme saanud lahenduse ka väga keerukatele süsteemidele – ja seda väga hea hinnaga.

Käibe kasv on kasvanud 75% (2015 vs 2018). Külastuste kasv on olnud samal perioodil kasvanud 26%

Raiko ProsaMööbliait

Fantastiline tulemus: 24 000 külastust kuus ja tellimiskeskusest 1500-2000 tellimust nädalas.

Jüri SõerdForss

Koostöö Art Mediaga oli lisaks heale lõpptulemusele ka hariv! Tänan ja soovitan!

Ott KiivikasMealy

Laulu- ja tantsupidu on pidevalt arenev protsess, mis tipneb kümne aasta jooksul neljal korral suurte üleriigiliste pidudega Tallinnas. Iga pidu on oma aja ja oma tegijate nägu ning seetõttu on ka peo põhiline infokanal – koduleht – pidevas arengus.

Oleme väga rõõmsad koostöö üle Art Media Agency meeskonnaga, sest nad töötavad kiiresti ja efektiivselt ning on selgelt tulemusele orienteeritud. Igale arendusele eelneb põhjalik analüüs ning kogu protsessi vältel toimub selge ja kiire tagasisidestamine.

Iga laulu- ja tantsupidu sünnib väga suure ühise pingutusena. Olen väga tänulik Art Media Agency meeskonnale, kes oma erakordse pühendumisega on ka kõige kiirematel aegadel olnud usaldusväärseks ja heaks partneriks ning kelle poole on alati hea pöörduda! Nad ei ütle kunagi “ei”, vaid asuvad alati kaasa mõtlema ja tegutsema, et ühiselt parima lahendusteni jõuda!

Sten WeidebaumLaulupidu

Kui aastal 2010 saime aru, et senine koduleht enam ei tööta, palusin meie IT-halduril selgitada välja parimad kodulehe valmistajad. Põhjaliku kirjaliku analüüsi tulemusena oli tema ainus soovitus Art Media. Tellisime endale uue kodulehe koostamise ja kuigi kvalifitseerume eriti nõudlike klientide kategooriasse, on koostöö alates esimesest hetkest sujunud parimal viisil. Professionaalne töö, operatiivne tegutsemine, kliendi vajaduste endale selgeks tegemine ja parimate praktikate pakkumine on tänaseks juba kuuendat aastat kestva koostöö märksõnad. Üllari ja tema meeskonna hea töö tulemusena oleme kodulehte tänaseks juba mitmeid kordi ka täiendanud ja tulemusega jätkuvalt rahul. Me reeglina ei tegele soovitamistega, aga Üllarit ja Art Mediat julgeme soovitada küll. Tänud abi eest, mis on aidanud kaasa meie edule ja asjaliku koostöö jätkumist!

Heli RaidveTööõigusabi

Võrreldes eelmise kodulehega on ikka märgatav vahe. Päringuid tuleb oluliselt rohkem kui varem.

Karin KukkKaur Trade

Uus koduleht on muutnud väga palju ja toimib väga hästi. Hinnapäringuid tuleb nii palju, et ei jõua mailidele ära vastata.

Siim SibulMahutid.ee

Oleme ArtMedia poolt loodud kodulehega väga rahul olnud. Töö käigus tekivad alati aga mingisugused küsimused ja soovid kas uute ideede rakendamise kohapealt või siis lihtsalt restruktureerimise käigus ning selle tulemusena on vaja kodulehe ülesehitust muuta. Siinkohal on ArtMedia olnud väga hea partner, sest mitte ainult ei tulda muudatuste tegemisel alati kiirelt vastu vaid lisaks sellele saab ka hea ülevaate sellest kas ja kuidas muudatused mõjutvad leitavust otsingumootorites ning kuidas võiks inimeste käitumine kodulehel muutuda.

Kuna meie puhul haldab ArtMedia kodulehe struktuuri ning ArtMedia koolituse läbinud meie enda töötajad haldavad kodulehe sisu, siis on ta ideaalne selleks, et saame kajastada täpselt seda mida me soovime ilma vahendajateta. Seega on kodulehele tehtavad muudatused kiired ning mõne minuti küsimus ka nädalavahetustel.

Tulemusena oleme sihtgrupis otsingumootorites hästi leitavad, koduleht jätab hea mulje ning see on ülesehitatud loogiliselt kõikidele kodulehe külastajatele.

Karl VoovSpa

Tuntavalt on suurenenud hinnapäringute arv. Otsimootorite leitavuse osas olen saanud häid nõuandeid, mis on reaalselt toiminud

Mario RajaSaunapoint

Hindame kõrgelt koostööpartnereid, kellega jagame oma põhiväärtusi, millest koostöö puhul on olulisemad usaldusväärsus ja ausus.

Art Medial on need omadused olemas! Lisaks veel oskus kaasa mõelda ja soovitada kliendi huvidest lähtuvalt erinevaid lahendusi parima tulemuse saavutamiseks. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!

Janne LaikOlerex (Endine turundusjuht)

Otsisime kaua firmat, kes oleks võimeline teaostama meie lehel arendustöid. Lõpuks oleme nad leidnud… Art Media Agency!  Art Media saab hakkama ka väga keerukate arendustöödega ja täna saame nende kohta öelda ainult kiidusõnu. Väga tublid!

Eve ObertunInfoabi

When we were going to find a partner to develop our websites, it was important for us to have someone we could trust, which performed the work satisfactorily and who always kept our deadlines.

When having cooperation across borders, stability and availability is extremely important. This is something we are very pleased to say we got when we have been working with Art Media.

They perform work the way we want and on time. We would strongly recommend Art Media.

Laila HaugenIBOX KOMMUNIKASJON (NORRA)

Veebindus on samasugune loominguline töö nagu suurelt jaolt kõik muu kaasaegne kujutav kunst! See on nagu Jennifer Lopezi tagumik… see kas meeldib või mitte! Ja kõigile ei peagi meeldima!

Mulle endale meeldib asju lahendada kiiresti, natuke keevaliselt ning eelkõige otse ja verbaalselt, jättes kõrvale pikad e-kirjavahetused. Art Media meeste juures olen ma leidnudki just samasuguse poweri, ma võin oma uue idee-mõttega ette teatamata neile büroosse sisse lennata, kogu ruumi avaruse kiiresti oma voolava mõttelennuga umbe ajada, kuid nemad on alati valmis mind ära kuulama, minuga kohe kaasa mõtlema ning kiiresti omapoolseid täiendusi lisama.

See on nagu kahe paralleelmaailma kiire ühendamine, mille tulemus on alati mõlemale poolele rahulolu tekitanud.

Urmas MakrjakovTartu Arhitektuuribüroo

Art Media Agencyt ja Eesti Muusika Infokeskust seob enam kui viie aasta pikkune väga loominguline koostöö. Hindameoma partnerfirma töötajate valmisolekut ja kannatlikkust, leidmaks parimaid lahendusi meie soovide täitmiseks, aga ka mõtteerksust selliste ideede väljapakkumisel, mille peale meie IT-võhikutena ei oska tulla.

Evi ArujärvEMIK

IT-maailm on täis üllatusi ja selles paremal moel orinteerumiseks on vajalik spetsialistide abi.

Koostöös on sündinud positiivne sünergia, mille käigus oleme saanud kiirelt ellu viia vajalikke IT-lahendusi oma kodulehel.

Loodame meeldivale koostööle ka edaspidi.

Roland Anton RandTondiraba Jäähall

Kiidulauseid teie kohta alati!

Igor PässAriko Reserv

Parim koostöö. Kordagi ei kõlanud lauset, et üks või teine asi ei ole võimalik. Alati leiti lahendus, mis meile sobis.

Kati KongoVabaerakond
Disaini teeme seni kuni olete rahul
Töödel 6-kuuline garantii
Põhjalikult lahtikirjutatud hinnapakkumised