Opencart e-poe ja kodulehe tegemine

E-poe tegemine, mis suurendab müüki.

Opencart on üks hea e-poe alternatiiv populaarsele Woocommerce e-poe lahendusele. OpenCart e-pood pakub funktsionaalsust, mooduleid ja head e-poe alussüsteemi. Ei ole nii suur ja keeruline kasutada kui Magento ja samas on e-poe suunitlusega.

Opencart e-poe tegemine ja arendamine

Opencarti disain

Kui vajate Opencarti kohandatud kujundust, mis on teie ettevõtte jaoks spetsiifiline, saame teie kodulehe jaoks luua Opencarti kohandatud kujunduse ja selle Opencarti süsteemi kaudu üle kanda. Samuti saame lisada kohandatud funktsioone.

Opencarti funktsioonide arendamine

Opencart on täisfunktsionaalne kõrgekvaliteediline avatud lähtekoodiga sisu hallatav e-kaubanduse süsteem, mis võimaldab teil müüa veebis taskukohase hinnaga. Opencartil on standardvarustuses hulk funktsioone ja palju rohkem mooduleid.

Opencarti mallid

Kui soovite oma esialgseid arenduskulusid madalal hoida, saate valida esmaklassilise malli. Optimeerime paigutuse, et see sobiks teie ettevõttega ning ühendaks teie kaubamärgi ja värvi.

Opencart moodulid

Loome OpenCarti jaoks moodulid, millega saab oma Opencart e-poe viia järgmisele tasemele. Lisaks, kui vajate erifunktsioone, võtke meiega ühendust OpenCarti mooduli väljatöötamiseks…

Võta ühendust

Usume, et koostöö toimib ainult siis, kui see on tellijale kasulik. Pakume prooviprojekti võimalust. Saad meiega teha prooviprojekti nii, et tasu maksad ainult siis, kui töö käiku läheb ja saad seda kasutada. Nii saad testida meiega koostööd, projekti valmimiskiirust, suhtlust ja kõike muud ilma riskita.

Kirjuta:

info@artmedia.ee

Helista: 7441 365

GSM: 53312030

Üllar Tamm

Veebiarenduse spetsialist

Üllar on huvitatud, kuidas kodulehe valmistamine tõstab müüki, kaasates selleks SEO-d nii turundust kui ka veenmispõhiseid veebielemente.
Veebiarendusega tegelenud üle 20 aasta ja kokkupuude üle 700 projektiga on andnud väga laiahaardelise kodulehe tegemise oskusteabe. Töötanud väga nimekate klientidega ja teinud koostööd tunnustatud digiagentuuridega.