TSGuide Case Study

TSGuide OÜ tegeleb Tekla Structures tarkvara koolitustega ja implementeerimise abi andmisega. Oleme Trimble Solutions ametlik partner.

Antud artiklis selgitan lühidalt, kuidas toimus meie firma veebilehe https://www.tsguide.eu/ tegemine ja kuidas Art Media Agency OÜ oli abiks.


2019. aastal tegime otsuse, et TSGuide vajab veebilehte, et olla veebis nähtav ja kättesaadav potentsiaalsetele klientidele. Veebilehe loomiseks suhtlesime kõigepealt erinevate inimestega, küsisime soovitusi ja guugeldasime. Mitmete soovitajate põhjal tegime otsuse kasutada veebilehe loomiseks just Art Media abi.

Enne Art Media inimestega kohtumist mõtlesime oma peaga lähteülesande enam-vähem välja:

Sellise visiooni paika panemiseks vaatasime ja võrdlesime ka teisi edukaid lehti. Edasi tekkis meil mingi ettekujutus, missugune meie veebileht võiks olla ja läksime siis selle mõttega Art Mediale Tartusse külla.


Art Medias ootas ees väga soe vastuvõtt, meisse suhtuti väga sõbralikult, meeldivalt ja avatult.

Näitasime ja selgitasime oma eskiisi plaan, mida sai koos korrigeerida toetudes Art Media pikale kogemusele antud valdkonnas. Seejärel tehti meie veebileht populaarsele WordPressile. Sinna ehitati üles mugav keskkond, mis on lihtsasti arusaadav ja kasutajasõbralik.

Lisaks tehti meile väike koolitus, kuidas WordPressi kasutada, seal muudatusi teha ning vajadusel midagi juurde lisada.

Art Media loodud keskkonda oli lihtne õppida ise haldama ja kasutama.

Hiljem oleme iseseisvalt lisanud juurde erinevaid lehti, sisupostitusi ja iseg käivitanud podcasti, mida saab näha siit https://www.tsguide.eu/tekla-content/.

Lisaks aidati luua veebilehele kalkulaator, mis esialgu tundus meile üsna keeruline ja aeganõudev töö, kuid Art Media inimesed said sellega kiiresti ja hõlpsasti hakkama (kalkulaatorit saad ka ise proovida siit – https://www.tsguide.eu/tekla-company-environment/).

Art Media inimesed tegid oma tööd väga hästi ja kvaliteetselt.

Testisime ka ise lehe töötamise kiirust, mille tulemustega olime rahul ning veebileht sai meie arvates väga kasutajasõbralik. Kõik toimib siiani suurepäraselt. Peab mainima, et hind töö eest oli väga rahakotisõbralik ja kindlasti 100% seda väärt.

Hinna ja kvaliteedi suhe on suurepäraselt paigas.

Hiljem oma veebilehte edasi arendades oleme pöördunud uuesti ja uuesti Art Media inimeste poole, kuna nad tõesti oskavad ja tunnevad enda tööd hästi ning teevad seda probleemitult, kiiresti ja hea hinnaga.

Art Mediat soovitame julgelt igaühele, kes vajab abi veebilehe arendamisel!