Allhange

E-poe tegemine, mis suurendab müüki.

Meid kasutavad

Kodulehtede tegemine allhanke korras

Aastatega on järjest suuremaks kasvanud kodulehtede tegemine allhanke korras. Teeme pidevat koostööd mitmete digiagentuuride ja reklaamibüroodega.

Fakte meie kohta

Teeme allhanget

7+

agentuurile

Teinud üle

80+

e-poe lahenduse

Kogemus

üle 100k

kuukäivetega e-poodidega

Ühte projekti teeb

4

erineva ala spetsialisti.

Miks meid kasutatakse allhanke korras:

Soovid teha koostööd?

Oled FREELANCER, kes otsib partnerit, kes teeks keerulisemaid liidestusi või keerulisemaid portaale, aga soovid, et tulemus läheks sinu nime alt välja?

Oled REKLAAMIBÜROO?
Soovid kliendile pakkuda disainitöid, aga vajad partnerit, kes teeks tehnilise töö? Kui klient tahab hiljem edasi arendada, saad lisaks disainile teenida ka arendustöö pealt.

Oled DIGIAGENTUUR?
Pakud turundusteenuseid ja internetiturundust? Vajad partnerit, kes aitaks luua maandumislehti, teeks ära tehnilisi liidestusi ja musta töö?

Kui tunned, et vajad partnerit, kes teeks ära musta töö ja sina saaks tulemuse, võta meiega ühendust. Oleme just see ettevõte, kellele meeldib teha tööd.

Võta ühendust

Usume, et koostöö toimib ainult siis, kui see on tellijale kasulik. Pakume prooviprojekti võimalust. Saad meiega teha prooviprojekti nii, et tasu maksad ainult siis, kui töö käiku läheb ja saad seda kasutada. Nii saad testida meiega koostööd, projekti valmimiskiirust, suhtlust ja kõike muud ilma riskita.

Kirjuta:

info@artmedia.ee

Helista: 7441 365

GSM: 53312030

Üllar Tamm

Veebiarenduse spetsialist

Üllar on huvitatud, kuidas kodulehe valmistamine tõstab müüki, kaasates selleks SEO-d nii turundust kui ka veenmispõhiseid veebielemente.
Veebiarendusega tegelenud üle 20 aasta ja kokkupuude üle 700 projektiga on andnud väga laiahaardelise kodulehe tegemise oskusteabe. Töötanud väga nimekate klientidega ja teinud koostööd tunnustatud digiagentuuridega.