Teenused

Järgmisel tasemel kodulehe tegemine uute meetoditega

See on kodulehe tegemine, mis kasutab vähelevinud taktikaid ja on orienteeritud müügitulemuse saavutamiseks viisil, millele enamikul inimestel EI OLE juurdepääsu.

  • Art Media Agency disainer töötab

Kodulehe haldus

Kodulehe haldus, kodulehe hooldamine, kodulehe parandus, koduleht häkitud – aitame sind. Pidev jätkusuutlik kodulehe uuendamine ja haldus annab eelise, et aastaid tagasi tehtud koduleht on tehniliselt ilusti toimiv ja jätkusuutlik.

E-poe tegemine

Oleme teinud üle 80 e-poe lahenduse ning omame kogemust üle 100k kuukäivetega e-poodidega.

  • Noorpaar e-poes surfamas
  • E-poe toote sisestamine majandustarkvarasse

E-poe liidestamine raamatupidamisprogrammiga

E-poe liidestamine majandustarkvaraga kaotab vajaduse samade andmete sisestamiseks nii majandustarkvarasse kui veebipoodi ning tagab õigete andmete olemasolu mõlemas.

Animatsiooni tegemine

Kasutame whiteboard video animatsiooni ehk Onu Raivo Jutupliiats stiilis animatsiooni tegemise lähenemist.

  • Kino

Portaali tegemine

Oled kinnisvaramaakler? Tegeled sõidukite müümisega? Oled ühingu eestvedaja? Või tegeled millegi muu huvitavaga ja tahad seda teistega jagada? Loome eri valdkondade internetiportaale.

  • Wireframe

Veebipõhine tellimiskeskus

Tellimiskeskuse loomine on parim viis tõsta lehe külastatavust, suurendada tellimuste arvu ning selle arvelt suurendada käivet.

  • Forss

Töökeskkondade tegemine

Loome vastavalt ettevõtte spetsiifikale veebipõhiseid ärisüsteeme. Töökeskkondade ja spetsiaaltarkvara projekteerimisel ja teostamisel lähtume alati konkreetsest probleemipüstitustest ning vajadustest.

  • Tahvelarvuti ja ikoonid

OpenCart

Opencart on üks hea e-poe alternatiiv populaarsele Woocommerce e-poe lahendusele. OpenCart e-pood pakub funktsionaalsust, mooduleid ja head e-poe alussüsteemi. Ei ole nii suur ja keeruline kasutada kui Magento ja samas on e-poe suunitlusega.

  • OpenCart

ESITA HINNAPÄRING

Kodulehe tellimine algab hinnapäringust. Selleks, et saaksime sulle võimalikult täpse pakkumise teha, palun kirjuta, millist kodulehte soovid.

    Alusta kiirest hinnapäringust, mis ei kohusta mitte millekski,