Kodulehe tegemine

Saladused, kuidas saada parem koduleht kui sul praegu on

Kõige edukamad kasutavad meid. Oleme abistanud üle 731 kodulehe

Sul on plaanis kodulehe tegemine või kodulehe loomine ettevõttele? Anname tasuta õpetusi, kuidas kodulehe või e-poe loomine muuta edukaks. Kodulehed, mis on valmistatud veenmispõhiste elementidega annavad parema tulemuse. E-poe loomine peab mõjutama külastajat, et ta suunduks ostma. Kodulehe tegemine peab andma sulle tulemuse, mis muudab su veebilehe jätkusuutlikuks. Allolevalt leiad palju mitmekesist infot kodulehe tellimise, kodulehe loomise ja turunduse kohta.

Mis su kodulehel on valesti?

Sul on koduleht. Oled pannud oma kodulehe alla viisaka summa raha. Oled näinud vaeva. Oled otsinud head veebilehe tegijad, harinud ennast ja tead, kuidas käib kodulehe tegemine WordPressiga. Ehk teinud piisavalt ja rohkem veel, aga see ei ole ikka päris see… müüki on vähe, külastajaid ei ole piisavalt. Kodulehe tegemine ei ole viinud tulemuseni. Juba on tunne, et lööd käega. Ma tean seda tunnet väga hästi. Enda kodulehe tegemine peaks olema lihtne, aga probleem seisneb selles, et iga päev teevad kümned ja sajad ettevõtted oma kodulehe kallal parandusi, et kodulehe tulemus paraneks. Et saada müük, on vaja olla teistest parem. Selle õnnestumiseks on vaja teha koduleht targemini kui konkurent.

Kas sinu WordPressi koduleht toob sulle täna hea käibe? Kui vastus on ei, siis on meie “tasuta kodulehe tegemine” juhenditest kindlasti kasu. Et kodulehe tegemine või e-pood, mis tõstab tulemuslikkust kuni 3x, õnnestuks, soovitame läbi töötada veebilehe valmistamise tasuta materjalid.

Koduleht ei toimi iseenesest. Vaja on teha sihipäraseid tegevusi ja olla kõige parem, või konkurent napsab sinu kliendid endale.

Mis on sinu kitsaskoht?. Näiteks ollakse silmitsi järgmiste kodulehe probleemidega:

Millega vajad abi?

Kui sa ei ole viimase paari aasta jooksul oma kodulehe uuendusi ette võtnud, on väga tõenäoline, et su koduleht on tehniliselt, turunduslikult või visuaalselt vananenud.

Halvemal juhul on see tunda ka müüginumbrites. Kõigepealt tuleks hinnata kodulehe olukorda. Kas su koduleht sisaldab veenmispõhiseid elemente? On ta turunduslikult hästi üles ehitatud? On ta tehniliselt mugav ja lihtne hallata?

Meiega ühendust võttes koostame sulle video formaadis tasuta parandusettepanekud. Edasi saad valida, mida ise tasuta oma kodulehel teha ning millega soovid tuge.
LAHENDUS: vaata õpetusvideoid ja kirjuta mulle e-posti aadressile: yllar@artmedia.ee

Hea kodulehe loomine, mis toob rohkem müüke, on meie tegevusala. Ka sinul on võimalik oma kodulehe tulemusi strateegilise tegevusega parandada.

Kodulehe tegemiseks on 2 võimalust: tellida kodulehe loomine teenusena või ise teha. Siit leiad mõlemale soovile lahenduse.

Oleme kokku pannud õpetused, mida sa mujalt ei leia. Kui sa ei soovi ise kümneid tunde õppida, on võimalus tellida kodulehe loomine teenusena.
LAHENDUS: vaata läbi erinevad õpetused, vaata, mis su kodulehel puudu on. Lisa need. Võta ühendust ja küsi lisanõu. Minu e-mail on yllar@artmedia.ee

Mida teha? Kuidas enda kodulehe käima saab? On sul hea koduleht ja.. külastajaid samuti, aga keegi ei osta?

Tõenäoliselt ei veena leht või e-pood külastajat, et oled parim. Mulje võib olla hea, ent müügi saab kõige parem. Kodulehe tegemise eesmärk peaks olema pakkuda konkurendist rohkem. Võidab see, kes on natuke parem.

LAHENDUS: Vaata postitust: “Kodulehe lähenemine, mis toob rohkem hinnapäringuid“. Sellest veenmispõhiste elementidega kodulehe tegemise õpetusest leiad juhised, kuidas seda olukorda muuta.

Sul on väga hea koduleht, aga see ei tule otsimootorist välja. Siis kaotad tõenäoliselt kümneid tuhandeid eurosid kuus – umbes sellises suurusjärgus saavad keskmised ettevõtted Google otsitulemustest käivet, suured kordades rohkem.

Tead Google SEO algtõdesid ning kuidas optimeerida oma kodulehe tiitleid, headinguid ja aadresse, ent see ei ole tulemust toonud. SEO ei ole ühekordne tegevus – et see tooks sind otsingus välja, on ka näiteks sisu Google jaoks oluline.

LAHENDUS: Vaata SEO õpetusest, kuidas optimeerida oma koduleht samal tasemel kui spetsialistid.
P.S. Hetkel see lahendusvideo on veel koostamisel.

Miks valida WordPress? Kas kodulehe tegemine WordPressiga on parim idee? Või ehk planeerida enda kodulehe loomine hoopis Drupal või Voog keskkonda.

Kas e-poe tegemine pigem Magentoga, Woocommercega või näiteks Laravel erilahendusega?

WordPressi ja muude lahenduste kohta loe tasuta õpetusest. E-poe tegemine Magentoga või Laraveliga? Küsi rohkem infot maili teel.

Meie kodulehe valmistamine on turu keskmise hinnatasemega, aga kvaliteedilt pakume üle keskmise tulemuse. Väga soodsa hinnaga pakutav kodulehe tegemine ei pööra tähelepanu turundusele ja otsesele tulemuslikkusele. Samas liiga põhjaliku kaardistamise ja eeltöö puhul muutub kodulehe tegemise hind liiga kalliks. Meie paikneme täpselt nende lähenemiste vahepeal, kus mõistliku hinna eest saate rohkem väärtust.

Kodulehe loomine

Oota! Koostasin videod ja need on SINU kodulehest.

Täpsemalt, mis su kodulehel puudu on.

Koostasin õpetused sinu kodulehe jaoks, mis muudavad selle paremaks. Tahad, et sinu kodulehe tegemine tasuks ära, tooks tulemusi ja et kliendid tuleksid sinu juurde, mitte ei kipuks konkurendilt ostma?

Tahad kasvatada käivet ja suurendada enda kodulehe või e-poe müüke? Või oled sa juba piisavalt kaotanud kliente konkurendile? Kui nii, siis on tarvis midagi rohkem ja teisiti teha. Turundusmaailmas on kodulehe tegemise saladus, kuidas kliendid konkurendilt ära napsata. Kasuta võimalust! Jälgi allolevaid kodulehe tegemise õpetusi!

Miks oleme parem kui konkurendid ehk 6 asja, mida saad rohkem

Hea veebilehe disain, mis kasutab turunduslikke ja konversiooni tõstvaid põhimõtteid
Hea kodulehe kood – teeme allhanke korras programmeerimistöid ka konkurentidele
Turunduslikult läbimõeldud kodulehe tegemine, mis veenab sooritama rohkem päringuid
Kasutame veenmispõhised elemente, mis tõstavad kodulehe müüki
Kasutajasõbralik WordPress ja lihtne kodulehe haldusliides – muudame tavalise WordPressi haldusliidese veel võimaluserohkemaks ja lihtsamaks kasutada
Saa keskmise kodulehe hinnaga premiumklassi tulemus

Kodulehe tellimine – mida saad?

Parema kodulehe saad, kui

 1. Veebilehe disain tõstab tulemustKuidas? Kodulehe tegemine sisaldab disaini, mis suunab külastaja tähelepanu õigetele müügisõnumitele, sisaldab konversioonipõhiseid elemente ja mõjutab kliendi arvamust sinu teenusest. Kodulehe tegemine keskendub konversioonipõhisele disainile. Siis saab ka turunduslik sõnum tööle hakata. Disainiga seotud tagasiside: “Esimesed sõnad on WOW! Väga mõnus lähenemine, videos selgitused on väga abiks. Lausa lust on Teiega koostööd teha. Väga meeldis kuidas leht tööle hakkab.” – Trummi kodud
 2. Lihtne haldusliides WordPressWordPressi kodulehe haldusliides on juba iseenesest lihtne kasutada, aga muudame selle veel mugavamaks ja lisame funktsionaalsust. Sisu lisamine ja muutmine on hiljem kerge, nagu näiteks tootekirjeldused ja allahindlused. WordPress on maailma levinuim veebilehe haldusliides, mis garanteerib nii uuendused, SEO kui ka väga laiad võimalused. Kodulehe tegemine WordPressiga on kindel valik.
 3. SEO – koduleht on automaatselt Google otsimootorile optimeeritudKoduleht on Google otsimootorite jaoks optimeeritud. Sa ei pea muretsema selle esmase optimeerimise pärast. Märksõnad kirjutatakse sinu eest süsteemi poolt automaatselt õigetesse kohtadesse.
 4. Veebileht on mobiilisõbralik
  Kõik kodulehed on mobiilisõbralikud. Seadmetundlik disain muudab kodulehe sobilikuks erinevatele ekraanisuurustele. Samuti aitab kiire ja mobiilisõbralik WordPressi koduleht kaasa SEO ning Google tulemustele.
 5. Koduleht on turvalineKoduleht on turvaline. Külastaja vaade on httpsiga krüpteeritud. Admini ligipääsuks saab vajadusel lisada paroolid. Pluginad on uuendatud võimalike turvaaukude leidmise jaoks.

Parema tulemuse saad, kaasates

 1. Veebilehe turunduslikud elemendid aitavad parandada müügitulemusi
  Kodulehe tegemine kaasab turunduslikud elemendid. Valmistades planeerime, et koduleht sisaldaks väärtuspakkumist, müügisõnumeid ja tegevusele kutsungeid. Kui sisu ja disain täiendavad üksteist, siis koduleht suurendab müüke. Anname nõu sisuturunduses.
 2. Veenmispõhised elemendid, mõjutavad külastaja arvamust
  Viimase aja suurimaks tulemuse tõstjaks on veenmispõhised elemendid. See on psühholoogiline müük. Sellise ülesehitusega kodulehe tegemine on toonud edu meie klientidele.
 3. Kiire lehevalmistamine
  Kliendid on toonud meie üheks suurimaks eeliseks konkurentide ees kodulehe valmistamise kiiruse. Sealjuures pole kodulehe tegemine ainult tehniline töö, vaid sisaldab ka veebilehe ja selle turunduslike elementide planeerimist.
 4. Ühte kodulehte valmistavad 4 erineva ala spetsialisti
  Olles üle 20 aasta kodulehti valmistanud, on mul olemas piisav turunduslik, tehniline ja disainialane oskusteave, et sooritada kodulehe tegemine üksi. Aga ma ei tee seda kunagi. Miks? Sest kui tahad olla konkurentidest parem ja saada rohkem kasu, on tarvis nii mitut pead kui ka erineva ala spetsialiste. Keskmise lahendusega sa klienti endale ei saa. Vaja on olla teistest parem. Siis tuleb kasuks ka meeskond, kes on võimeline sulle parema tulemuse looma. Kõik spetsialistid panevad su kodulehe edu nimel kogu oma oskusteabe mängu.

Kaua veebilehe valmistamine aega võtab?

Keskmine turunduslikult läbimõeldud kodulehe tegemine võtab aega 1 kuu.
Valmisdisainiga kodulehe tegemine võtab aega umbes 1 nädal (kui sisumaterjalid on olemas).
E-poe tegemine võtab aega umbes 1,5 kuud.
Keskmine kodulehe valmistamine on sellise ajakuluga. Reaalne ajakulu on väiksem, kui sul on juba veebilehe lõplikud sisumaterjalid projekti alguses olemas.

Näited ja tulemused

Teeme õiglase hinnaga rohkem väärtust andva kodulehe ja me suudame seda tõestada.

Koostöös on sündinud positiivne sünergia, mille käigus oleme saanud kiirelt ellu viia vajalikke IT-lahendusi oma kodulehel.

Loe täispikka arvustust

Roland Anton Rand

Tondiraba Jäähall

Jutte kuulates kodulehe tegijatest, siis minu arust on teil selles osas ikka VÄGA kõva tase.

Loe täispikka arvustust

Raiko Prosa

Koostöö Art Mediaga oli lisaks heale lõpptulemusele ka hariv! Tänan ja soovitan!

Ott Kiivikas

Mealy

Fantastiline tulemus: 24 000 külastust kuus ja tellimiskeskusest 1500-2000 tellimust nädalas.

Jüri Sõerd

Efektiivsust tõestavad numbrid:

Mööbliait

+30%

e-poe käibe igaaastane tõus

PGL: 1 kuu käive

5x

rohkem kui kodulehe maksumus. Saavutatud 6 kuuga.

Forss

25 000+

tellimuskeskuse tellimust kuus

Mahutid

Nii palju

hinnapäringuid, et ei jõua ära vastata.

Palju maksab?

Valmiskujundusega soodne koduleht

800 €

 • Valmisdisain (template)
 • Veebilehe Mobiilne versioon
 • WordPress kodulehe haldusliides
 • Automaatne otsimootoritele optimeerimine – SEO
 • Veebilehe sisumaterjalide sisestamine
 • Kodulehe ülespanek serverisse

Populaarseim

Turunduslikult läbimõeldud koduleht

1750 €

 • Kodulehe personaalse disaini väljatöötamine (ei kasuta template ehk valmisdisaini alusena)
 • Kodulehe turundusliku lähenemise väljatöötamine
  (tegevusele kutsungid, väärtuspakkumine, inimese eesmärgipärane suunamine)
 • Veebilehe Mobiiliversioon
 • WordPress kodulehe haldusliides (mugavdatakse lihtsamaks kasutamiseks)
 • Sisumaterjalide sisestamine ja lehe paigaldamine soovitud serverisse.
 • Google SEO automaatne pluginaga optimeerimine.

Maksimaalse kasuga koduleht

5700 €

 • Sisaldab kõike, mis eelmistes pakettides
 • Veebilehe strateegia koostamine
 • Konversioonipõhine veenmiselementidega kodulehe disain
 • Veebilehe sisuloome strateegia koostamine (psühholoogiliste faktoritega)
 • Turunduspõhine lähenemine (väärtuspakkumine, tegevusele kutsungid, külastaja suunamine)
 • Veenmispõhine lähenemine (käitumist mõjutavate tegurite kaasamine)
 • Teadlikkusepõhine lähenemine (haarab erinevaid klienditasemeid)
 • Google SEO automaatne optimeerimine 

Esita hinnapäring

Kodulehe tellimine algabhinnapäringust. Selleks, et saaksime sulle võimalikult täpse pakkumise teha, palun kirjuta, millist kodulehte soovid. Kas tavalist teenuse koduleht/e-pood tüüpi lahendust või millisest paketist oled huvitatud.

  Paketi valik
  Üllar Tamm

  Üllar Tamm

  E-post: yllar@artmedia.ee

  Telefon: 7 441 365

  Üllar on huvitatud, kuidas kodulehe valmistamine tõstab müüki, kaasates selleks SEO-d nii turundust kui ka veenmispõhiseid veebielemente.
  Veebiarendusega tegelenud üle 20 aasta ja kokkupuude üle 700 projektiga on andnud väga laiahaardelise kodulehe tegemise oskusteabe. Töötanud väga nimekate klientidega ja teinud koostööd tunnustatud digiagentuuridega. 

  Ei saa öelda, et kodulehe tegemine on lihtne, kui eesmärgiks on teisi võita. Kindlasti tehnilise kodulehe tegemise juurde on vaja sul mõistlikku turundust, strateegiat ja SEO-d, et Google saaks aru, millest su leht räägib. Kodulehe valmistamine on hea, kui on kasutatud väga head turunduslikud lähenemised, mis kõnetavad klienti. Sisu loomine on kindlasti üks olulisemaid asju, mida saad ise tasuta teha. WordPress peaks olema piisavalt lihtne kasutada iga tasemega kasutajale. WordPress on tarkvara, mis on väga lihtne, sisaldab rohkem võimalusi ja on kõige rohkem levinud haldustarkvara. WordPress on ka Google sõber.

  Kui sul on kodulehe loomine päevakorras, siis ise tasuta lehe loomine võib küll odav olla, aga ei pruugi tulemust tuua. Samuti on võimalik, et ise enda lehe loomine võib osutuda väga ajakulukaks. See on meie töö. Usalda oma veebilehe valmistamine spetsialistidele. Anname tasuta nõu, tasuta infot, mida saad ise enda kodulehel rakendada. Näiteks on võimalik oma leht muuta paremaks nii kasutaja kui Google jaoks, muutes lihtsalt teksti, mis ei pea olema keeruline.