Kodulehe tegemine

Veenmisprotsessiga kodulehe tegemine annab 3x eelise

Õpetus

Saa teada, kuidas kodulehe tegemine või veebilehe valmistamine teha nii, et tulemus tõuseb 3x. Tasuta õpetus, kuidas ise Wordpressiga koduleht (või muu tarkvaraga veebileht) paremaks muuta.
Kodulehe muudatuste loomine on tasuta ja ise teostatav. Veebilehe soovitatud muudatusi saad kasutada ka e-poe tegemise juures või parema Google optimeerimise saavutamiseks.

Kodulehe tegemine väärtuspakkumisega on hea veebilehe kõige olulisem osa. Sellega võidad või kaotad lehe külastaja huvi, lisaks hea sõnastusega kodulehe tegemine mõjutab ettevõtte veebilehe Google otsimootori positsiooni. Lihtne viis kliendi võitmiseks on alustada kodulehe tegemine väärtuspakkumisega – siin abiks sulle veebilehe väärtuspakkumise tasuta õpetus.

Kodulehe valmistamise juures kõige alahinnatum ja vähem tähelepanu saav osa, mis annab veebilehel kõige suurema tulemuslikkuse.

Tõstab tulemust 3x

Viimaste aastate kõige rohkem kodulehe tegemisel tulemust muutev faktor – veenmispõhised elemendid.
Kodulehtede konkurents on läinud nii tihedaks, et tavaline hea kodulehe disain, mis varem töötas hästi ei too enam tulemust. Kuidas saada teistest ette? Saada rohkem päringuid? Vastuse leiad pea 30 minutilisest veenmispõhiste elementidega kodulehe tegemise õpetusest.

Varsti ilmub

Sisesta oma e-mail, kui soovid teada, kuna kodulehe optimeerimine kursus valmib.

Varsti lisandub uut sisu...

Teavita mind uutest lisanduvatest Tasuta kursustest.

NÄITED JA TULEMUSED

Kaur Trade veebilehe tegemine

18%rohkem päringuid
nr1googles

Forss wordpress koduleht

2000tellimust nädalas
24 000külastust kuus

Mööbliait kodulehe loomine

75%käibe tõus
20 000külastust kuus

Saa koduleht, mis ...

Mõjutab külastaja käitumist ja veenab, et sinu koduleht on parem kui konkurent.

Hea kodulehe tegemine suurendab internetiturunduse tulemuslikkust märgatavalt. Külastaja mõjutamine disaini ja sisuelementide kaudu on võimalik ja tõstab kodulehe tasuvust. Tasuta kodulehe tegemine ei anna selliseid tulemusi nagu turunduslikult läbimõeldud veebilehe arendus. Korralik, eesmärgipärane veebilehe ülesehitus tekitab kodulehe külastajal vajaduse sinu toote või teenuse järele – see pole enam lihtsalt odavus. See on kodulehe külastajale parim lahendus. Selliste turunduslike elementide peal töötavad paljud edukad ettevõtted, kes on end tasuma pannud. Nemad saavad küsida ka suuremat hinda, näidates ette oma väärtuse. Inimene usub seda, mis töötab, ja on nõus ka maksma. Kodulehe tegemisel kasutame elemente, mis suurendavad külastaja ostusoovi ja kujundavad tema arusaama sinust. Rakendame töötavat kodulehe tegemise mudelit, mis on veebilehtedele edu toonud.
Veebilehe valmistamine on meie kirg.

On turunduslikult läbimõeldud ja toob rohkem päringuid.

Veebilehe eesmärk on hinnapäring või ost. Tulemusliku kodulehe tegemine tasub end kuu-paariga ära. Ära jäta võimalust kasutamata. Juba sinu kodulehekülg pakub erinevaid võimalusi disainida oma infokorraldus nii, et jääksid lugejale silma. Nähtavale väärtuspakkumisele ja eelistele toome juurde veenvad tõestused. Turunduslikud elemendid kujundavad lugeja arvamust sinu kohta, ühendades tunded ja mõistuse – sinult saab paremini, sinult on usaldusväärne. Ole see, keda lõpuks valitakse. Õigel ajal tuleb klient tegevusele suunata. Võime aidata ka tekstidega.

Ilus kaasaegne kodulehe disain, kuhu on sisse paigutatud konversiooni elemendid.

Kodulehe tegemine toob küsimuse: milline kujundus? Hea ja selge disain ei jää turundusele jalgu. Kujundus suunab tähelepanu õigetele elementidele, juhtides
külastajat sammudena päringu või ostu poole. Inimesed tulevad kodulehele erinevatel põhjustel. Tähtis on, et koduleht suudaks kõnetada erineva teadlikkuse astmega klienti. Kujunduslahendused seisavad hea selle eest, et külastaja aeg lehel oleks tööle pandud esimesest hetkest.

Automaatselt otsimootoritele optimeeritud (SEO).

Hea ja meeldiv koduleht on nähtav ja Google otsingumootoris leitav. Kodulehe tegemine arvestab Google tulemustega: veebilehe optimeerimine tõstab su positsiooni
otsimootoris ja suurendab külastatavust. Sisukad ja hästi optimeeritud tekstid juhivad lehele ka probleemiteadlikke kliente. Hea veebilehe tehniline lahendus, lihtsasti hallatav haldusliides, korralikud pluginad ja Google Analyticsi olemasolu on iga firma kodulehe vajadus.

Tehniliselt hästi teostatud.

Telefoniga otsitakse sageli kiiret infot, mida peaks olema lihtne leida. Kaasaegne veebileht või e-pood on tehniliselt kiire ja sisaldab mugavat mobiiliversiooni. Selliseid lehti eelistab ka Google. Kodulehe loomisel arvestame mugavat mobiilikeskkonda ning kodulehe kiirust – Google Page Speediga on lehtedel head tulemused.
Peame silmas ka edasist hallatavust, et sisutekstide lisamine ja lehega edasi toimetamine oleks lihtne.

Saa turu keskmise hinnaga premium klassi koduleht

Oleme turu keskmise hinnatasemega kodulehe tegija. Kui Googlest otsides jõudsite meie juurde, oleme ilmselt mitmete pakkujatega võrreldes natuke kallimad, aga tuntud agentuuridega võrreldes oleme pigem soodsad. Meie eelis ei seisne mitte odavas kodulehe tegemise hinnas, vaid selles, et pingutame sinu tulemuse nimel.
Väga soodsa hinnaga pakutavate kodulehtede tegemisel ei pöörata tähelepanu turundusele ja otsesele tulemuslikkusele. Samas liiga põhjaliku kaardistamise ja eeltöö puhul muutub kodulehe valmistamise hind liiga kalliks. Meie paikneme täpselt nende lähenemiste vahepeal, kus mõistliku hinna eest saate rohkem väärtust. Veebilehe valmistamine ei sisalda alati kõiki eelnimetatud samme.  Alati peab mõtlema, kas kodulehe tegemise hind on tasuv ja tulemus seda väärt. Laseme sellele küsimusele vastata meie klientidel.

Kes veel tahab paremat lehte?

vSpa

Tulemusena oleme sihtgrupis otsingumootorites hästi leitavad, koduleht jätab hea mulje ning see on ülesehitatud loogiliselt kõikidele kodulehe külastajatele.

Karl VoovSpa

Saunapoint

Tuntavalt on suurenenud hinnapäringute arv. Otsimootorite leitavuse osas olen saanud häid nõuandeid, mis on reaalselt toiminud

Mario RajaSaunapoint

Palju koduleht maksab?

Valmiskujundusega soodne koduleht
800 €
 • Kodulehe Valmisdisain (template)
 • Mobiilne versioon
 • Kodulehe tegemine Wordpressiga
 • Automaatne otsimootoritele optimeerimine
 • Kodulehe sisude sisestamine
 • Kodulehe ülespanek serverisse
Populaarseim
Turunduslikult läbimõeldud koduleht
1450 €
 • Unikaalne kodulehe disain
 • Kodulehe turundusliku lähenemise väljatöötamine (tegevusele kutsungid, väärtuspakkumine, inimese eesmärgipärane suunamine)
 • Kodulehe Mobiiliversioon
 • Wordpressi kodulehe tegemine
 • Automaatne SEO (otsimootoritele optimeerimine)
 • Sisumaterjalide sisestamine ja lehe paigaldamine soovitud serverisse
 • SEO optimeerimise moodul
Maksimaalse kasuga koduleht
5700 €
 • Sisaldab kõike, mis eelmistes pakettides
 • Veebilehe strateegia koostamine
 • Konversioonipõhine veenmiselementidega kodulehe disain
 • Sisustrateegia koostamine (psühholoogiliste faktoritega)
 • Turunduspõhine lähenemine (väärtuspakkumine, tegevusele kutsungid, külastaja suunamine)
 • Veenmispõhine lähenemine (käitumist mõjutavate faktide ja elementide kaasamine. Näiteks sotsiaalne tõestus, faktid jne)
 • Teadlikkusepõhine lähenemine (haarab kõiki klienditasemeid: mitteteadlik klient, probleemi teadlik, lahenduse teadlik, toote teadlik klient, parem SEO)
 • Kodulehe tegemine meetodis, mille protsess sisaldab 50% strateegilist planeerimist.

Selleks, et saaksime sulle võimalikult täpse pakkumise teha, palun kirjuta millist kodulehte soovid. Kas tavalist teenused tüüpi kodulehte või e-poodi või millisest paketist oled huvitatud.

Paketi valik
Kontaktisikud:
Üllar Tamm

Telefon: 7 441 365

E-post: info@artmedia.ee

 • 5 star review  Väga asjalik koostöö. Mehed teavad mis teevad ja teevad kiiresti. Soovitan soojalt.

  thumb Kalev Pärtna
 • 5 star review  Hea partner kes teeb väga head tööd!

  thumb Andres Algvere
 • 5 star review  Väga tore koostöö. Äitah :)

  thumb Larossa Grupp OU
 • 5 star review  Väga tore koostöö. Äitah :)

  thumb Larossa Grupp OU
 • 5 star review  Väga tore ja kliendi huve arvestav koostöö. Ettepanekud ja lahendused on toetavad, mõeldakse, kuidas asi hästi tööle hakkaks, mitte lihtsalt ei tehta asja tegemise pärast!

  thumb Heidi Pirk
 • 5 star review  Kodulehe loomisel oli meil väga hea koostöö ja kindlasti jätkame arendustega. Hindame kõrgelt seda, et saame kiirelt oma muredele vastused ja lahendused.

  thumb Toomas Uibo
Disaini teeme seni kuni olete rahul
Töödel 6-kuuline garantii
Põhjalikult lahtikirjutatud hinnapakkumised