Klientide lood

Toimetaja tõlkebüroo kodulehe tegi Art Media 2017. aastal. Pärast seda on Art Media ka kodulehte uuendanud ja perfektselt toimimas hoidnud. Koduleht on ilus, funktsionaalne ja hea SEO-ga. Sisuhaldus ja tõlgete lisamine on väga mugav. Kodulehel on kaheksa keelt ja saame väga kiirelt sisu lisada. Külastajate arv kasvab iga aastaga ja päringuid saame kõikjalt üle maailma. Küsimuste korral saame Art Medialt alati asjatundlikke soovitusi ja kiireid vastuseid. Suur tänu suurepärase koostöö eest!

Minni Luuk

Toimetaja tõlkebüroo

Jõudsime Art Mediani rahuloleva soovitaja kaudu, kes nende tööd kiitis, tänaseks võime sellega nõustuda.
Kogu tööprotsess oli kiire ja professionaalne, eriti meeldis see, et ei tegeleta lihtsalt kujundamise ja lehe ülespanekuga, vaid mõeldakse kaasa ka lehe turundusliku funktsionaalsuse ja toimivuse osas.

Lehega seonduvate tõrgetega tegeletakse kiiresti ja ollakse alati kättesaadav.
Kindlasti igati usaldusväärne ettevõte ja oma soovidega pöördume ka edaspidi nende poole.

Roland Priimäe

Roland Priimäe

Vanerex OÜ

Ma teie puhul olen mõelnud koguaeg seda, et mind hämmastab ikkagi see, et kõik keerukad süsteemid saame tööle nii nagu vaja. Kuna mu tuttavatel on paljudel kodulehed ja nende jutte kuulates nende kodulehe ehitajatest, siis minu arust on teil selles osas ikka VÄGA kõva tase. Oleme saanud lahenduse ka väga keerukatele süsteemidele – ja seda väga hea hinnaga.

Käibe kasv on kasvanud 75% (2015 vs 2018). Külastuste kasv on olnud samal perioodil kasvanud 26%

Raiko Prosa

Raiko Prosa

Mööbliait

Fantastiline tulemus: 24000 külastust kuus ja tellimuskeskusest 1500-2000 tellimust nädalas.
Jüri Sõerd

Jüri Sõerd

Forss

Koostöö Art Mediaga oli lisaks heale lõpptulemusele ka hariv! Tänan ja soovitan!
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas

Mealy

IT-maailm on täis üllatusi ja selles paremal moel orinteerumiseks on vajalik spetsialistide abi.
Koostöös on sündinud positiivne sünergia, mille käigus oleme saanud kiirelt ellu viia vajalikke IT-lahendusi oma kodulehel.

Loodame meeldivale koostööle ka edaspidi.

Roland Anton Rand

Roland Anton Rand

Tondiraba Jäähall

Gerd ITC OÜ tänab teid väga hea koostöö eest! Kõik oligi nii, nagu lubatud 🙂 Väga kliendikeskne, sõbralik, professionaalne lähenemine. Ei olnud asja, mida EI SAA teha, pigem leiti kõigele lahendus!

Kõik vastused said küsimused, kõik probleemid said lahenduse. Hämmastavalt kiire reageerimine igale probleemile ja mis kõige tähtsam — just selline tulemus, millest unistasime. Aitäh ja soovitame soojalt kõigile!

Pille Priks

Pille Priks

Gerd ITC OÜ

ESITA HINNAPÄRING

Kodulehe tellimine algab hinnapäringust. Selleks, et saaksime sulle võimalikult täpse pakkumise teha, palun kirjuta, millist kodulehte soovid.

    Alusta kiirest hinnapäringust, mis ei kohusta mitte millekski,