E-poe liidestamine raamatupidamisprogrammiga

Majandustarkvara, kassatarkvara, laotarkvara, jaemüügitarkvara.

E-poe liidestamine majandustarkvaraga kaotab vajaduse samade andmete sisestamiseks nii majandustarkvarasse kui veebipoodi ning tagab õigete andmete olemasolu mõlemas.

Raamatupidamisprogramme on Eesti turul palju. Pakume e-poega liidestust kõikidele võimalikele platformidele. Nt: SimplBooks, NOOM, Erply, Oscar, Directo, Ladu20, AXAPTA jne

SÄÄSTA AEGA ja RAHA e-poe ja majandustarkvaraga liidestamisel. Tooted lisatakse SINU e-poele automaatselt läbi majandustarkvara ning kaob vajadus tooteid käsitsi e-poodi sisestada.

SUURENDA EFEKTIIVSUST – e-poe autamatiseerimiseks liidestamisel suudab süsteem teie eest vähema tööjõuga kliente ja tellimusi teenindada

Mida peaks silmas pidama?

Sisendinfo, mida kliendilt ootame oleneb paljustki liidestuse eesmärgist. Liidestuste puhul läheneme igale kliendile personaalselt ja selgitatame välja praeguse ja tulevase süsteemi toimimise ning vastavalt ettevõtte spetsiifikale info liikumise ahela. Ülaltoodud küsimuste põhjal saame hea esialgse ülevaate teie soovidest aitamaks teil kaasa mõelda ja alustada esimesel võimalusel liidestusega.

Võta ühendust

Kui tunnete huvi oma e-poe automatiseerimiseks ning raamatupidamistarkvaraga liidestamiseks võtke meiega ühendust ja leiame Teie e-poele parima lahenduse!

Kirjuta:

info@artmedia.ee

Helista: 7441 365

GSM: 53312030

Üllar Tamm

Veebiarenduse spetsialist

Üllar on huvitatud, kuidas kodulehe valmistamine tõstab müüki, kaasates selleks SEO-d nii turundust kui ka veenmispõhiseid veebielemente.
Veebiarendusega tegelenud üle 20 aasta ja kokkupuude üle 700 projektiga on andnud väga laiahaardelise kodulehe tegemise oskusteabe. Töötanud väga nimekate klientidega ja teinud koostööd tunnustatud digiagentuuridega.